The Almighty یک ابرسلاح متعلق به Cabal است که از پایان بخش داستانی Destiny 2، متروک شده و دور خورشید در چرخش است. حال یک Psion Flayer این سلاح را در مسیری قرار داده است که به سیاره‌ی زمین برخورد کند و بازیکنان در تلاشند که از Warmind Rasputin‌ برای نابودکردن آن استفاده کنند.

خطر لو رفتن داستان

باوجود اینکه انتظار نمی‌رود در پایان Season of the Worthy در ۲۰ خرداد ۱۳۹۹ (۹ ژوئن ۲۰۲۰) The Almighty سیاره‌ی زمین یا The Almighty را از بین ببرد، بازیکنان شواهدی یافته‌اند که نشان می‌دهد مکان اجتماعات معروف بازی Destiny به‌طور کامل نابود می‌شود.

این گلیچ را ابتدا کاربری به اسم PaperMartin با انتشار تصاویری از قسمت‌های نابودشده‌ی برج در رددیت گزارش کرد. بعدتر، دیگر بازیکنانی که به این گلیچ برخورد کرده بودند هم چنین گزارشی دادند

جامعه‌ی بازیکنان Destiny احتمال می‌دهند که The Almighty در ثانیه‌های آخر به‌طرز دراماتیکی نابود شود و قطعاتش با Tower برخورد کنند و آسیب‌هایی که در تصاویر دیده می‌شوند را به‌وجود آورند.

سؤال بعدی که پیش می‌آید این است که داستان Destiny بعد از نابودشدن The Almighty چطور پیش خواهد رفت؟ طرفداران منتظر یک کشتی هرمیCabal هستند که آمدن شخصیت منفی جدید بازی، The Darkness را نشان می‌دهد.

بازی Destiny 2 به‌طور رایگان برروی رایانه‌های شخصی، پلی‌استیشن ۴، اکس‌باکس وان و گوگل استدیا قابل بازی است. فصل یازدهم این عنوان ماه ژوئن ۲۰۲۰ از راه می‌رسد و احتمال می‌رود که اواخر سال ۲۰۲۰، بسته‌ی الحاقی جدیدی برای آن منتشر شود.