به تازگی بازی Assassin’s Creed Valhalla معرفی شد که از تم و پس‌زمینه‌ی داستانی وایکینگ‌ها بهره‌مند شده است. پس از سال ۲۰۱۸، هرگاه که صحبت از وایکینگ‌ها شود، بدون شک ذهن‌ها همه به سمت بازی God of War و کارگردان خلاق و ماهر آن، کوری بارلوگ، می‌رود. همین موضوع نیز کمی ایجاد نگرانی کرده است. آیا قرار است که شاهد یک بازی کاملا شبیه به God of War باشیم؟ خب نظر آقای بارلوگ که کاملا مخالف این عقیده است. در اصل، ایشان حمایت کامل خود را نسبت به Assassin’s Creed Valhalla اعلام کرده و مشتافانه منتظر تجربه‌ی آن است.

آقای بارلوگ در توییتر خود پست‌هایی منتشر کرده که در رابطه با بازی Assassin’s Creed Valhalla هستند. در ابتدا، ایشان به تیم سازنده‌ی Assassin’s Creed Valhalla و البته در کل، شرکت یوبی‌سافت (Ubisoft) به دلیل رونمایی خلاقانه و بی‌نظیر از Assassin’s Creed Valhalla تبریک گفته است. در دومین پست مربوط به این بازی، آقای بارلوگ چنین گفته است:


هیچ کس نباید نگران باشد. این افسانه‌ها به قدری بلند، پرمحتوا و غنی هستند که سال‌ها می‌توان از آن‌ها استفاده کرد و هنوز بتوان ایده‌های خلاقانه‌‌ی جدیدی از آنان گرفت. من خیلی هیجان‌زده هستم تا بتوانم Assassin’s Creed Valhalla را تجربه کنم.


پیش از رونمایی از بازی Assassin’s Creed Valhalla، مدت‌ها بود که شایعاتی مبنی بر تم و پس‌زمینه‌ی وایکینگ‌ها در این نسخه وجود داشت. حتی‌ نام‌های مختلفی نیز برای آن انتخاب کرده بودند، ولی در نهایت، شرکت یوبی‌سافت با یک رونمایی بسیار خلاقانه و جدید، Assassin’s Creed Valhalla را به همه معرفی کرد و اولین تریلر مربوط به آن را نیز منتشر کرد که در اینجا شما می‌توانید آن را مشاهده کنید.

Assassin’s Creed Valhalla در تعطیلات سال ۲۰۲۰ برروی کنسول‌های اکس‌باکس سری اکس، اکس‌باکس وان، پلی‌استیشن ۵، پلی‌استیشن ۴ و پلتفرم رایانه‌های شخصی و سرویس گوگل استدیا منتشر خواهد شد. همچنین اولین گیم‌پلی آن در تاریخ ۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۹ (۷ مه ۲۰۲۰) منتشر خواهد شد.