گیم‌اسپات به تازگی در وب‌سایت خود به معرفی رویداد Play For All پرداخته و آن را این گونه توصیف کرده است:

رویدادی چند هفته‌ای که بزرگ‌ترین اخبار تابستانی بازی‌های ویدئویی، پیش‌نمایش‌ها، مصاحبه‌ها و موارد دیگر را به مخاطبان جهانی ارائه خواهد داد.

علاوه بر اطلاع رسانی اخبار داغ ماه ژوئن، گیم‌اسپات قصد دارد تا با جمع آوری کمک‌های مردمی، به مبارزه با بحران ویروس کرونا نیز کمک کند. همچنین این وب‌سایت فهرست شرکای خود را نیز منتشر کرده است که شامل ناشران و توسعه دهندگان بزرگی نظیر بتسدا (Bethesda)، سی‌دی پراجکت رد (CD Projekt Red)، دیپ سیلور (Deep Silver)، دوالور دیجیتال (Devolver Digital)، استودیوی لارین (Larian Studios)، گوگل استیدیا (Google Stadia)، بندای نمکو (Bandai Namco)، پرایوت دیویژن (Private Division)، اسکوئر انیکس (Square Enix)، سگا (SEGA) و توکی گیمز (۲K Games) می‌شود.

حال از آن‌جایی که برخی از ناشران در چندین رویداد حضور خواهند داشت، باید دید که چگونه شاهد انتشار اخبار از طریق این پلتفرم‌های دیجیتالی خواهیم بود. در نهایت باید یادآوری کنیم که رویداد‌های وب‌سایت‌های IGN و GamesRadar که به ترتیب با نام‌های Summer of Gaming و Future Games Show شناخته می‌شوند نیز در ماه ژوئن برگزار خواهند شد.