آقای بلیک یورگنسن (Blake Jorgensen) مدیر بخش مالی استودیوی دایس تأیید کردند نسخه‌ی بعدی بازی Battlefield در پاییز سال ۲۰۲۱ منتشر می‌شود. شعبه‌ی سوئدی استودیوی دایس چندی قبل اعلام کرده بود که قصد دارند به‌زودی به پشتیبانی از دو بازی Star Wars: Battlefront II و Battlefield V پایان دهند و تمام تمرکز خود را برروی ساخت نسخه‌ی بعدی بازی Battlefield که اکنون مشخص شده است در سال ۲۰۲۱ عرضه خواهد شد بگذارد.

نسخه‌ی جدید بازی Battlefield در مهر-آبان ۱۳۹۸  (اکتبر ۲۰۱۹) توسط شرکت الکترونیک آرتز (Electronic Arts) تأیید و تاریخ انتشار آن بین فروردین-اردیبهشت ۱۴۰۰  (آوریل ۲۰۲۱) تا اسفند ۱۴۰۰- فروردین ۱۴۰۱  (مارس ۲۰۲۲) اعلام شد. اما اکنون می‌دانیم این بازی بسیار زودتر و در پاییز ۱۴۰۰ روانه‌ی بازار می‌شود.

شرکت الکترونیک آرتز جزئیات بیشتری را از این بازی به اشتراک نگذاشته، اما به یک موضوع اشاره کرده است؛ برای پیاده‌سازی ایده‌های نسخه‌ی بعدی بازی Battlefield، تنها سخت‌افزار کنسول‌های نسل نهم جواب‌گوی آن‌ها است.

تا زمانی که این بازی در پاییز سال ۲۰۲۱ روانه‌ی بازار شود، یک سال از عرضه‌ی کنسول‌های نسل نهم گذشته است؛ به همین دلیل انتظار می‌رود استودیوی دایس بتواند نهایت استفاده را از سخت‌افزار کنسول‌های نسل بعد ببرد.