روز گذشته استودیوی بند (Bend Studios) سالروز یک سالگی انتشار Days Gone را همراه با هواداران این عنوان جشن گرفت و به پاس همراهی و حمایت‌ آن‌ها، با ارسال توییتی از بازی‌بازان تشکر و آماری جالب از فعالیت‌های آنان در یک سال گذشته منتشر کرد:


یک سال پیش، بازی‌بازان برای اولین بار در جاده‌ی شکسته (Broken Road) موتورسواری کردند. برای به‌اشتراک گذاشتن تمام خاطرات فوق‌العاده‌ای که با Days Gone رقم زدید و نیز تصاویر شگفت‌انگیزی که با حالت Photo Mode گرفتید، تشکر می‌کنیم. ما همه‌ی شما را دوست داریم.


همان‌طور که در تصویر بالا مشاهده می‌کنید، بازی‌بازان بیش از ۲۰۰ میلیون ساعت وقت خود را در Days Gone سپری کرده‌ و ۱۰۰ میلیون تروفی به‌دست آورده‌اند. باتوجه به استقبال بالای مخاطبان از این بازی و خبری که روز گذشته مبنی‌بر فعالیت استودیوی بند برروی عنوانی جدید منتشر شد، احتمال می‌رود در آینده‌ای نزدیک قادر به تجربه‌ی دنباله‌‌ای از آن باشیم.

Days Gone هم‌اکنون به‌صورت انحصاری برروی کنسول پلی‌استیشن ۴ قابل‌بازی است. در صورت تمایل می‌توانید نقد و بررسی این بازی به قلم محمد آریا مقدم را از طریق این نشانی مطالعه کنید. همچنین ویدئوی تحلیل فنی و آلبوم موسیقی‌های متن این عنوان نیز در دسترس شما قرار دارند.