این بازی که از طریق استیم (Steam) در دسترس است، همزمان با حراج دیگر بازی‌ها و بسته‌های الحاقی سری تاریخی Total War قرار است رایگان شود و شما با اضافه کردن آن به حساب کاربری خود، می‌توانید برای همیشه آن را داشته باشید.

متأسفانه بازی‌های اصلی این فرنچایز، Total War: Three Kingdoms و Rome: Total War، و بسته‌های الحاقی آن‌ها در این حراج قرار ندارند.

شرکت سگا درباره‌ی این اهدا و حراج بازی‌ها بیانیه‌ای منتشر کرده است:


در چند هفته‌ی گذشته، بیشتر ما با چالش‌های غیرقابل‌تصوری روبه‌رو بوده‌ایم، اما تلاش‌های فوق‌العاده‌ی جامعه‌ی بین‌المللی برای گذر از این بحران سخت، بسیار تأثیرگذار بوده است. ما هم می‌خواهیم که شما را تشویق کنیم در خانه بمانید و جان انسان‌ها را نجات دهید. برای همین، هدیه‌ای برایتان در نظر گرفته‌ایم تا این دوران سخت، کمی آسان‌تر بگذرد.

امیدواریم که بتوانیم این روزها را اندکی روشن‌تر کنیم.


برای کسانی که تابه‌حال فرنچایز Total War را تجربه نکرده‌اند، عنوان Shogun 2 شروع خوبی به‌حساب می‌آید. از این بازی به‌عنوان یادبودی حماسی از ژاپن فئودال یاد شده است که در آن بازیکنان می‌توانند تقابل‌های فرهنگی سنت سامورایی‌ها را بازسازی کنند، از فوکوشیما تا هیتاچی امپراتوری‌های وسیع بسازند و یا با جاسوس‌ها و قاتل‌ها، نقشه‌های زیرکانه‌ی خود را اجرا کنند.

بازی Total War: Shogun 2 برای رایانه‌های شخصی، مک و لینوکس عرضه شده است.