طبق بیانیه‌ی اخیر وب‌سایت رسمی PAX West 2020، برنامه‌های برگزاری این رویداد در روز کارگر سال جاری همچنان برقرار خواهند بود. بنابر گفته‌ی برپاکنندگان، آن‌ها تمام تلاش خود را به‌کار خواهند گرفت تا PAX West 2020 را در ایمن‌ترین شرایط ممکن برگزار کنند:


سلام! امیدواریم در این شرایط نابسامان، ایمن و سلامت باشید. ما تمایل داشتیم در این‌ بازه از سال کاملاً ساکت باشیم اما از آن‌جایی که هواداران و غرفه‌داران سوالاتی پرسیده بودند می‌خواهیم همه بدانند که ما در حال حاضر، همچنان در حال برنامه‌ریزی جهت برگزاری یک PAX West عالی در روز کارگر برای شما هستیم. وب‌سایت ما در ماه‌های آینده با اطلاعات بیشتر درباره‌ی نشان‌های مخصوص و ثبت‌نام هتل‌های پذیرنده، به‌روزرسانی خواهد شد.

اولویت اصلی ما همواره امنیت شماست و این حوزه‌ی بهداشت و سلامت عمومی را نیز دربر می‌گیرد. در طول سال به بررسی شرایط و هم‌کاری با مقامات حوزه‌ی بهداشت در تمام سطوح دولتی ادامه خواهیم داد و تمایل داریم از تمام دستورالعمل‌هایی که سازمان جهانی بهداشت (WHO) و مرکز کنترل و پیشگیری بیماری (CDC) منتشر می‌کنند پیروی کنیم. تا این‌جا فعالیت‌های صورت گرفته بین مرکز همایش و مقامات دولتی محلی باعث خوش‌بینی ما شده‌اند و به هم‌کاری با آن‌ها ادامه می‌دهیم تا مطمئن شویم قدم‌های صحیحی در طول تابستان برخواهیم داشت.


بنابراین در صورتی که همه چیز خوب پیش برود، رویداد PAX West 2020 از ۱۴ الی ۱۷ شهریور ۱۳۹۹ (۴ لغایت ۷ سپتامبر میلادی) در شهر سیاتل واقع در ایالت واشینگتون برگزار خواهد شد.