ه‌تازگی استودیوی اسپانیایی نومادا (Nomada)، پیامی را در توییتر خود منتشر کرده و به فروش بیش از یک میلیون نسخه از بازی GRIS اشاره کرده است. به همین مناسبت، این استودیوی در ادامه‌ی پیام از طرفداران،تیم توسعه‌دهنده و ناشر بازی یعنی شرکت دوولور دیجیتال (Devolver Digital)، تشکر کرد.

بازی GRIS عنوانی در سبک پلتفرمر (سکوبازی) دوبعدی است که داستان دختری به نام GRIS را روایت می‌کند. این دختر به‌تازگی یکی از عزیزان خود را از دست داده و در دنیای خود گم شده است. وی تصمیم می‌گیرد تا برای تسکین دردهای خود به سفری دور و دراز برود؛ سفری که طی آن با یک تجربه‌ی تاریک و دردناکی روبه‌رو می‌شود. گیم‌پلی جالب ،گرافیک و شکل ویژه‌ی هنری این بازی بسیار مورد توجه منتقدان قرار گرفت. این بازی توانست در رویدادهای مختلف همانند The Game Awards، مورد تقدیر و توجه قرار گیرد و جوایزی را در بخش‌های گوناگون دریافت کرد. GRIS از زمان انتشار در اواخر سال ۲۰۱۸، عملکرد قابل‌قبولی را در بخش فروش داشته است. در ماه مارس ۲۰۱۹ میلادی، استودیوی نومادا از فروش ۳۰۰ هزار نسخه‌ای این بازی خبر داد. همچنین در سال گذشته و به مناسبت اولین سالگرد عرضه‌ی بازی GRIS، یک به‌روزرسان رایگان را شامل یک موسیقی زیبا بود، منتشر کرد.

بازی GRIS هم‌اکنون برروی پلتفرم‌های پلی‌استیشن ۴، نینتندو سوییچ، رایانه‌های شخصی و گوشی‌های هوشمند دارای سیستم عامل‌ iOS و اندروید در دسترس قرار دارد