اعمال می‌کند. بسته‌ی به‌روزرسانی 7.25c با کاهش قدرت تعدادی از هیروها و آیتم‌ها سعی در برقراری تعادل و بهبود تجربه‌ی بازیکنان دارد. اولین تغییر بازی پس از این به‌روزرسانی به مرحله‌ی انتخاب هیروها مربوط می‌شود و از حالا زمانی‌که دو بازیکن به‌شکل همزمان یکی از قهرمانان را انتخاب کنند، قهرمان مذکور بَن می‌شود و نوبت دیگری برای برگزیدن هیرو به بازیکنان داده می‌شود. این تغییر می‌تواند سبب بروز مشکلات زیادی برای بازیکنان شود و احتمالاً شرکت ولو در آینده تصمیم به اعمال تغییراتی در این بخش می‌گیرد. علاوه‌بر این، مهلت انتخاب هیروها در حالت All Pick از ۲۵ ثانیه به ۲۰ ثانیه کاهش یافته است تا بازیکنان در صورت انتخاب هیروی مشابه و شروع دوباره‌ی راند زمان زیادی معطل نشوند.

بازیکنان از حالا می‌توانند به Wardهای خود ضربه بزنند و آن‌ها را از بین ببرند. البته فقط صاحبان واردها می‌توانند این کار را انجام دهند و اعضای تیم تنها در صورتی‌که HP آن به نصف کاهش یابد، قادر به انجام این کار خواهند بود. از دیگر تغییرات کلی بازی پس از این به‌روزرسانی نیز می‌توان به «کاهش ظرفیت مانای نیوترال کریپِ Harpy Stormcrafter از ۱۵۰ به ۱۲۵» اشاره کرد. در بخش دوم شاهد تضعیف آیتم‌هایی هستیم که باعث بازیابی سلامتی بازیکنان می‌شوند و این کار با «کاهش میزان بازیابی سلامتی» یا «افزایش قیمت Recipe» آن‌ها انجام شده است. این تغییرات بیشتر روی کار بازیکنان ساپورتر تاثیر می‌گذارد و آن‌ها را مجبور می‌کند که در مورد بیلدهای پیشین خود تجدید نظر کنند. شما می‌توانید در ادامه تمام تغییرات آیتم‌ها پس از به‌روزرسانی 7.25c را مشاهده کنید و از آن‌ها آگاه شوید. 

بازی Dota 2 هیروی Meepo یکی از هیروی‌های محبوب چند وقت اخیر بازی Dota 2 به‌حساب می‌آید که براساس گزارش دوتاباف، در ماه گذشته ۹۹۵ هزار و ۴۷۵ بار توسط بازیکنان انتخاب شده است. شرکت Valve نیز در به‌روزرسانی تازه تصمیم به تغییر Meepo گرفت و قدرت این هیرو را باری دیگر کاهش داد. البته آپدیت تازه تنها Meepo را دستخوش تغییر نمی‌کند و تغییرات دیگری را برای سایر قهرمانان بازی به‌همراه می‌آورد که در ادامه همه‌ی آن‌ها را بررسی می‌کنیم.