قبل از عرضه Resident Evil 3 Remake، مشخص شده بود که کپکام (Capcom) برای بازسازی این بازی با استودیو M-Two وارد همکاری شده است؛ استودیویی که توسط کپکام حمایت مالی می‌شود و یک استودیو داخلی برای کپکام به‌حساب نمی‌آید. بااین‌حال به‌نظر می‌رسد رزیدنت ایول 3 ریمیک تنها محصول مشترک M-Two و کپکام نخواهد بود.

طبق جدیدترین اخبار بازی، سایت VGC به‌تازگی گزارش‌هایی را منتشر کرده اطلاعاتی را از پروژه بعدی M-Two در دسترس قرار داده است. در این گزارش آمده است استودیو سازنده جدیدترین بازسازی یک بازی ترسناک در بازسازی یک بازی بزرگ‌تر کپکام هم نقش دارد. به‌عبارتی استودیو M-Two در حال توسعه نسخه ریمیک یک بازی بزرگ برای کپکام است. اطلاعاتی از این بازی در دسترس نیست، اما به‌تازگی گزارش دیگری هم منتشر شده بود که نشان می‌داد M-Two در حال توسعه یک نسخه از بازی رزیدنت ایول است و در سال ۲۰۲۲ هم عرضه می‌شود. 

بخواهیم در مجموعه Resident Evil به‌دنبال پروژه‌های بزرگ‌ترین نسبت‌به Resident Evil 3 Remake بگردیم، اولین گزینه بازسازی Resident Evil: Code Veronica است که چندی پیش یکی از منابع داخلی کپکام گفته بود که بازسازی آن‌ها در حال حاضر جزو پروژه‌های کپکام نیست. جدا از نسخه کد ورونیکا، بازی Resident Evil 4 هم گزینه‌ی دیگری است که امکان دارد کپکام به فکر بازسازی آن باشد.