استودیو DICE شرکت EA آپدیت جدید بازی Battlefield 2042 را در اختیار بازیکنان کنسول و پی سی قرار داد تا برخی از مشکلات اساسی را برطرف کند.

آپدیت Battlefield 2042 به‌طور ویژه به هدف رفع باگ‌های اساسی و متعادل کردن تجربه‌ی کلی بازی عرضه شده است. از مهم‌ترین موارد می‌توان به رفع مشکلاتی اشاره کرد که مانع تجربه‌ی ثابت گیم‌پلی بازی برای برخی کاربران شده بودند. مثلا شرکت دایس می‌گوید که دیگر مشکلی در زنده شدن بازیکن توسط هم‌تیمی‌های خود وجود ندارد. علاوه براین، آپدیت جدید به‌طور ویژه روی وسایل نقلیه و تعدادی از سلاح‌های بازی تمرکز کرد تا تعادل گیم‌پلی را افزایش بدهد؛ از LCAA Hovercraft و MD540 Nightbird تا KA-520 Super Hokum و AH-64GX Apache Warchief. در این آپدیت تلاش شده است که آن‌ها بیشتر با موارد دیگر هماهنگ باشند.

در خصوص اصلاح عملکرد سلاح‌های بازی نیز می‌توان به افزایش جزئی لگد PP-29 و «ثبات بیشتر شلیک مداوم اسلحه» اشاره کرد. تیم توسعه‌دهنده اشاره‌ی کوتاهی هم به محتوای آپدیت سوم و در حال ساخت بتلفیلد 2042 داشت که ادعا می‌شود بزرگ‌ترین آپدیت بازی تاکنون خواهد بود. این به‌روزرسانی به‌طور ویژه روی بهبود عملکرد بازی تمرکز می‌کند و از جوانب مختلف، وضعیت فنی این بازی شوتر اول شخص را بهتر خواهد کرد.

هازارد زون بازی Battlefield 2042

مشکلات بی‌شمار بتلفیلد 2042 در زمان عرضه از جمله انحراف تصادفی شدید گلوله‌ها، هیت‌باکس‌های ناهماهنگ، عملکرد فنی ضعیف در در کامپیوترهای شخصی گوناگون، صفحه‌ی شخصی‌سازی گمراه‌کننده‌ی سلاح‌ها و عدم وجود جدول امتیازات درست باعث شد تا بازیکنان واکنش شدیدی از خود نسبت به این بازی نشان بدهند و هزاران نظر منفی را در استیم ثبت کنند.

منبع:زومجی