به گزارش سایت Windows Central به نقل از جز کوردن (Jez Corden) خبرنگار معتبر در حوزه اخبار مایکروسافت اطلاعات جدیدی در مورد آی پی جدید استودیو تحسین شده آبسیدین یعنی Avowed منتشر شد.

طبق این گزارش این بازی که انحصاری ایکس باکس خواهد بود از همان موتور بازی سازی The Outer Worlds استفاده میکند که تمرکز بیشتری روی المان های نقش آفرینی و مبارزات اکشن خواهد داشت.

و سیستم بازی به عنوان مثال نسبت به بازی نقش آفرینی معروف The Elder Scrolls V: Skyrim بیشتر به آیتم های بازیکن  وابسته است و شامل کلاس های مختلف برای هر سبک بازی و قابلیت استفاده از اسلحه در هر دو دست خواهد بود.

او همچنین سبک این عنوان جدید را ترکیبی از دو بازی موفق این استودیو یعنی Pillars of Eternity و The Outer Worlds خواند و خاطر نشان کرد که طرفداران این دو بازی از چیزی که در حال ساخت است ناامید نخواهند شد.

این شخص که در گزارش خود ادعا میکند بخش‌هایی از نسخه قبل از آلفای بازی را دیده در ادامه گفت که محیط‌های بازی از آنچه که فکر می‌کرده رنگ بندی بیشتری داشته و حتی غارهای تابناک و زیبایی را در تصاویر مشاهده کرده است.

در آخر این خبرنگار پیش بینی میکند که اولین نمایش گیم‌پلی این بازی در نمایشگاه بزرگ سال آینده یعنی E3 2022 خواهد بود و ممکن است در سال 2023 میلادی شاهد عرضه آن بر روی ایکس باکس، پی سی و گیم پس باشیم.
منبع :گیم نیوز

https://bazime.ir/