ماساکی یاماگیوا (Masaaki Yamagiwa)، تهیه کننده‌ی بازی Bloodborne، با استودیوی تیم نینجا (Team Ninja) روی ساخت یک پروژه‌ی جدید کار خواهد کرد.

این همکاری توسط ریاست سابق استودیوهای جهانی سونی، شوهی یوشیدا (Shuhei Yoshida)، فاش شد. در واقع، وی تصویری از دیدار خودش، ماساکی یاماگیوا و فومیهوکو یاسودا (Fumihiko Yasuda)، از اعضای استودیوی تیم نینجا، در حساب رسمی توییتر خود منتشر نمود.

استودیوی تیم نینجا در حال کار روی عنوان Stranger of Paradise: Final Fantasy Origin است. اگرچه بعید به نظر می‌رسد که این تنها پروژه‌ای باشد که توسط آن‌ها در دست توسعه قرار دارد. در اوایل سال جاری، آن‌ها گفتند که روی قسمت جدیدی از فرنچایز Ninja Gaiden کار نمی‌کنند و همچنین، برنامه‌ای برای ساخت دنباله‌ی Nioh 2 در نظر گرفته نشده است. بنابراین، می‌توان گفت که پروژه‌ای که این سه نفر در حال حاضر روی آن کار می‌کنند، ناشناخته است.

استودیوی تیم نینجا نیز بعداً این همکاری را با توییت خود به صورت رسمی تأیید کرد.

یاماگیوا بیشتر به عنوان تهیه کننده‌ی پروژه‌هایی مانند Bloodborne و Déraciné از استودیوی فرام‌سافتور (FromSoftware) و همچنین بازی Tokyo Jungle استودیوی ژاپن سونی (Japan Studio) شناخته می‌شود. علاوه بر این، وی روی چندین بازی از سری Sonic the Hedgehog از جمله Sonic Advance ،Sonic Rush و Sonic: Unleashed کار کرده است. این تهیه کننده‌ی مشهور در ماه فوریه‌ی سال جاری میلادی اعلام کرد که سونی را ترک خواهد کرد، اما قول داد که در صنعت بازی‌های ویدیویی باقی بماند و به فعالیت خود ادامه دهد.

بازی Bloodborne و Team Ninja

با این همه، هنوز اطلاعات زیادی از بازی در دست ساخت این سه نفر منتشر نشده است و چیز خاصی از آن نمی‌دانیم. در صورت انتشار اطلاعات بیشتر از این عنوان، شما را در جریان خواهیم گذاشت.

خروج وی از سونی یکی از استعفاهای مطرح پس از ادغام رسمی استودیو ژاپن سونی با تیم آسوبی (Team Asobi) بود که سر و صدای بسیاری به راه انداخت. تیریوکی توریاما (Teruyuki Toriyama)، تهیه کننده‌ی بازی‌های Bloodborne و Demon’s Souls Remake، نیز در پایان دسامبر 2020 میلادی برای ایجاد شرکت خود از سونی رفت و استعفا داد. کیچیرو تویاما (Keiichiro Toyama)، خالق سری Silent Hill نیز سونی را ترک کرد و با همکاری کازونوبو ساتو (Kazunobu Sato) و جونیا اوکورا (Junya Okura) استودیوی بوکه گیم (Bokeh Game) را تاسیس کرد.

نظر شما همراهان همیشگی گیمفا در این رابطه چیست؟ به نظر شما بازی جدیدی که این سه نفر روی آن کار می‌کنند چه عنوانی خواهد بود؟ نظرات خود را در این رابطه با ما به اشتراک بگذارید.منبع:گیمفا

https://bazime.ir/