سونی به تازگی در ایمل‌هایی، ویژگی جدیدی را به کاربران معرفی کرده است که شما می‎‌توانید تعدادی بازی پلی استیشن ۵ را به مدت محدود و به طور رایگان تجربه کنید.

در موجی از ایمیل‌ها که به کاربران ارسال شده است، سونی قابلیت جدیدی به نام آزمایش بازی‌ها (Game Trials) را معرفی کرده است. بر اساس این قابلیت، از امروز این شرکت به دارندگان پلی استیشن ۵ این فرصت را می‌دهد تا تعدادی از عناوین فرست پارتی را به رایگان دریافت و برای مدت محدودی آن‌ها را تجربه کنند. اولین بازی‌های در دسترس Death Stranding Director’s Cut و Sackboy: A Big Adventure هستند.

در متن ایمیل توضیح داده شده است که شما برای دریافت این بازی‌ها باید به فروشگاه پلی استیشن مراجعه کنید و گزینه‌ی “آزمایشی” که برچسب رایگان بر آن خورده است را انتخاب کنید. شما می‌توانید بازی Death Stranding Director’s Cut را به مدت ۶ ساعت و عنوان Sackboy: A Big Adventure را به مدت ۵ ساعت و به طور رایگان تجربه کنید.

هنگامی که شما شروع به دریافت بازی می‌کنید زمانسنج آغاز می‌شود بنابراین بهتر است کمی زمان آزاد داشته باشد تا این فرصت را از دست ندهید. هر حساب کاربری تنها یک بار می‌تواند این عناوین را امتحان کند. این ‌بازی‌ها محدود به عناوین پلی استیشن ۵ هستند و نسخه‌ی پلی استشین ۴ بازی Sackboy: A Big Adventure شامل این قضیه نمی‌شود.

پیشرفت‌ها، ذخیره‌ها و تروفی‌های شما قابل انتقال به نسخه‌ی کامل بازی‌ها هستند و شما می‌توانید بعد از به اتمام رسیدن زمان آزمایش، با خرید نسخه‌ی کامل بازی پیشرفت خود را ادامه دهید. عناوین Death Stranding Director’s Cut و Sackboy: A Big Adventure تا تاریخ ۶ آبان (۲۸ اکتبر) شامل این قابلیت می‌شوند.

آیا شما از این فرصت برای امتحان این بازی‌ها استفاده خواهید کرد؟ نظرات خود درباره‌ی این قابلیت جدید و بازی‌هایی که شامل آن می‌شوند را به اشتراک بگذارید.
منبع:گیمفا

https://bazime.ir/