با توجه به تصاویر فاش شده در Reddit، به نظر می‌رسد که اورلاندو مقصد قسمت بعدی سری مسابقه‌ای The Crew خواهد بود، این فایل‌ها در بازی The Crew 2 وجود دارند.

چندین تصویر جدید از پروژه در حال توسعه Ubisoft با نام Project Orlando فاش شده‌اند، طبق گفته‌های یکی از کاربران Reddit، این تصاویر مدت‌هاست که در فایل‌های بازی The Crew 2 وجود داشته‌اند.

به نظر می‌رسد که بازی The Crew: Orlando قرار بود یک بسته‌ی الحاقی برای عنوان The Crew 2 باشد اما در حال حاضر به عنوان یک بازی مستقل در حال توسعه است. با توجه به اظهارات یکی از اینسایدر‌های مطرح بازی‌های کامپیوتری یعنی آقای تام هندرسون (Tom Handerson) بازی The Crew: Orlando یک نسخه‌ی ریبوت خواهد بود چرا که شرکت Ubisoft از عملکرد عنوان The Crew 2 راضی نبوده است.

یکی دیگر از کاربران Reddit اظهار داشته است که وقایع بازی The Crew: Orlando در هاوایی رخ خواهند داد، که این موضوع برای عنوانی که Orlando نام دارد کمی دور از ذهن به نظر می‌رسد. این کاربر نیز ادعا کرده است که این بازی یک حالت شبیه به بتل رویال خواهد داشت.

تمام اطلاعات فاش شده و صحبت‌های پیرامون آن در حال حاضر تنها شایعه و احتمالات هستند. بهتر است منتظر اخبار رسمی بمانیم.منبع:گیم فا

https://bazime.ir/