بسیاری از بازی‌بازان عنوان Resident Evil 4 را بااختلاف بهترین اثر این فرانچایز بقا وحشت می‌دانند. شایعات مبنی بر فعالیت کپکام (Capcom) روی نسخه‌ی ریمیک این بازی، مدت زیادی است که دست به دست می‌شوند و حالا به نظر می‌رسد در جریان رویداد PlayStation Showcase 2021 که هفته‌ی گذشته برگزار شد، بار دیگر به این موضوع اشاره شده است.

پخش زنده‌ی این رویداد، با یک سکانس لایو اکشن عجیب و غریب آغاز شد که برخی از تماشاگران عقاب‌چشم نمایش، موارد هیجان‌انگیزی متعددی همچون لوگوی اسلای کوپر (دقیقه‌ی 1:12) را در آن مشاهده کردند. اما موضوع این مطلب، سمبلی از انگل Las Plagas است که کاربر CoronaBeer51 در شبکه‌ی ردیت (Reddit) به آن اشاره کرد. این سمبل را می‌توانید در دقیقه‌ی 1:46 نمایش سونی مشاهده کنید.


حضور سمبل انگل Las Plagas در این نمایش لزوما چیزی را ثابت نمی‌کند، اما یک حس کنجکاوی را در بر دارد. ممکن است پلی‌استیشن این تصویر را نمایش داده باشد تا اعلام کند معرفی بازی Resident Evil 4 Remake به زودی انجام خواهد شد. شاید هم قرار بوده است در جریان رویداد هفته‌ی گذشته، از این بازی رونمایی شود، اما بنا به دلایلی این کار به تعویق افتاده است.

علی‌رغم تداوم موفقیت‌های این بازی، شایعات چنین حکایت می‌کنند که Resident Evil 4، بازی بعدی‌ای خواهد بود که کپکام دست به ریمیک آن می‌زند. نسخه‌ی ریمیک بازی‌های Resident Evil 2 و Resident Evil 3، سود زیادی را نصیب این شرکت کرده است و از این جهت تصور این که ریمیک‌های بیشتری در راه هستند، چندان نامعقول جلوه نمی‌کند. به لحاظ رعایت ترتیب انتشار، Resident Evil – Code: Vernica باید بازی بعدی‌ای باشد که کپکام به سراغ آن می‌رود، اما ظاهرا این گونه نخواهد بود.

سال 2021، بیست و پنجمین سالگرد عرضه‌ی اولین بازی فرانچایز Resident Evil به حساب می‌آید و شرکت کپکام تا بدین جا این رخداد را به طرق مختلفی جشن گرفته است. هنوز چند ماهی تا پایان سال جاری میلادی باقی مانده، در نتیجه ممکن است این ناشر برای یک رونمایی بزرگ از بازی Resident Evil 4 Remake در ماه‌های آتی برنامه‌ریزی کرده باشد. طرفداران بازی فعلا باید منتظر بمانند، اما اضافه شدن سرنخ‌های تازه ادامه خواهد داشت!
منبع:گیمفا

https://bazime.ir/