بازی فارکرای 3 را می‌توان یکی از بهترین ساخته‌های یوبی‌سافت در سبک اول شخص شوتر دانست. اگر شما در سال 2012 نتوانستید آن را تجربه کنید یا الان دوست دارید دوباره امتحانش کنید حال فارکرای 3 رایگان شده است. البته این بازی تا 20 شهریور رایگان بوده و برای مدت کوتاهی در دسترس است. نکته مهم اینجاست که این رایگان بودن تنها برای PC است و از طریق Ubisoft Connect Client قابل دریافت است.

اگر شما اکانت یوبی‌سافت ندارید، باید برای تهیه این بازی یکی بسازید. فارکرای زمانی که وارد بخش Library شما شد، می‌توانید برای همیشه از آن لذت ببرید.

از فارکرای 3 همواره به عنوان یکی از بهترین بازی‌های جهان باز یاد می‌شود. اینطور که برخی منتقدان گفته‌اند:

فارکرای 3 به شما انگیزه می‌دهد تا تمام چالش‌های آن را به اتمام برسانید. شما در بین این دو جزیره زیبا گشت خواهید زد و به دنبال موارد خاص خواهید بود.

ر حال حاضر شما فرصت دارید تا فارکرای 3 را رایگان تجربه کنید. پس این فرصت را از دست ندهید. شما با دوباره بازی‌کردن فارکرای 3 با سبک سری بازی فارکرای آشنا شده و برای شماره بعدی از این سری بازی آماده خواهید بود. فارکرای 6 قرار است در تاریخ 7 اکتبر (15 مهر) برای پلی استیشن و ایکس باکس به همراه پی‌سی و استیدیا عرضه شود. هم اکنون هم شما می‌توانید آن را پیش خرید کنید.

دیدگاه ما: سری بازی فارکرای فراز و نشیب‌های زیادی داشت. اما به جرأت می‌توان فارکرای 3 را بهترین بازی فارکرای تا الان دانست. بازی‌ای که باعث شد یوبی‌سافت دوباره به سر زبان‌ها افتاده و مشهور شود. شخصیت پردازی عالی، دیالوگ‌های خوب و داستان و محیط زیبا مواردی هستند که باعث محبوبیت این بازی شدند. جهان باز بودن آن نیز به شما این امکان را می‌داد تا هر کاری که دوست دارید در محیط انجام داده و اصلاً از تجربه کردن ترسی نداشته باشید.منبع :گیم نیوز

https://bazime.ir/