این روزها شایعات تازه‌ای در خصوص بازی Resident Evil 3 Remake مبنی بر انتشار یک به‌روزرسانی برای آن پخش شده است. اکنون هواداران در انتظار پیام تیم سازنده در این زمینه هستند.

تقریبا یک سال از انتشار نسخه‌ی بازسازی شده‌ی سومین بازی از فرنچایز Resident Evil تحت عنوان Resident Evil 3 Remake می‌گذرد. استودیوی کپکام (Capcom) که وظیفه‌ی ساخت و نشر این نسخه را به عهده داشته، تا به حال پشتیبانی خاصی را از آن به عمل نیاورده است. در واقع به جز یک بسته الحاقی غیر رایگان و همچنین چند به‌روزرسانی کوچک، محتوای دیگری به این عنوان اضافه نشد.

حال با توجه به فعالیت‌های اخیر تیم سازنده در استیم، طرفداران پیش‌بینی می‌کنند که یک به‌روزرسانی جدید برای بازی Resident Evil 3 Remake در راه است. آن‌ها انتظار دارند که کپکام محتویات دیگری را به این عنوان ترسناک و بقا اضافه نماید. البته بعید به نظر می‌رسد که بخش‌های تازه‌ای در منوی این اثر به وجود بیاید. دلیل آن هم این است که در این بازی می‌توان به وفور شاهد چنین بخش‌هایی بود.

بنابراین طرفداران می‌توانند حسابی خود را با این قسمت‌ها سرگرم کنند. آن‌ها عقیده دارند که پشتیبانی استودیوی سازنده می‌تواند روی سایر جزئیات این نسخه باشد. در حال حاضر، مادسازان فعالیت بیشتری بر روی این بازی دارند. هر چند وقت یک بار، مادهایی برای این نسخه در دسترس قرار می‌گیرد که باعثث جذاب‌تر شدن آن می‌شود. چندی پیش هم مادی برای این بازی مشاهده شد که کاراکتر Claire Redfield را به آن اضافه می‌کرد. برای کسب اطلاعات بیشتر در این خصوص می‌توانید به این صفحه مراجعه کنید.

اکنون باید صبر کرد و دید که آیا اسستودیوی سازنده، به‌روزرسانی تازه‌ای را برای این اثر عرضه خواهد کرد یا خیر. بازی Resident Evil 3 Remake در حال حاضر بر روی پلتفرم رایانه‌های شخصی و کنسول‌های پلی‌استیشن ۴ و ایکس‌باکس وان در دسترس قرار دارد. به محض دریافت اخبار بیشتر پیرامون این عنوان، آن‌ها را به اطلاع شما عزیزان خواهیم رساند.منبع:گیمفا

https://bazime.ir/