بر اساس گزارش جدید منتشر شده از سوی یک منبع معتبر، تیم سازنده‌ی بازی Avowed به طور مداوم نیروهای ارشد خود را از دست می‌دهد و این احتمال وجود دارد که این عنوان در وضعیت ایده آل خود قرار نداشته باشد.

به‌روزرسانی:

منبع داخلی ایکس باکس، جز کوردن (Jez Corden)، در جواب به یکی از طرفداران، پیرامون حواشی پیش آمده توسط کریس آولون گفت:

حقیقت ندارد. من از افرادی زیادی درون این استودیو (آبسیدین) شنیده‌ام که اظهارات آولون خنده‌دار هستند.

متن اصلی:

توییت‌های اخیر کریس آولون (Chris Avellone)، نویسنده‌ و سازنده‌ی آثاری مانند Fallout: New Vegas ،Fallout 2 و Dying Light 2، به این موضوع اشاره دارند که بازی انحصاری ایکس باکس یعنی Avowed به طور مداوم کارگردانان و اعضای ارشد خود را از دست می‌دهد. بر اساس ادعاهای آولون، ممکن است که این پروژه در وضعیت خوبی قرار نداشته باشد. وی در جواب به یکی از دنبال‌کنندگان خود اعلام کرد که این پروژه کارگردان، طراح ارشد مرحله، نویسنده ارشد، طراح پروژه و چندین سازنده‌ی مهم دیگر خود را از دست داده است.

آولون متذکر شده است که کارگردان اصلی پروژه با تنزل درجه مواجه شده و شخص دیگری را جایگزین او کرده‌اند، در حالی که دو طراح ارشد دیگر را با اجبار به پروژه Grounded انتقال داده‌اند. افراد دیگر نیز استودیوی آبسیدین اینترتینمنت (Obsidian Etertainment) را ترک کرده‌اند.

مدتی پیش شاهد آگهی شغلی جدیدی از سوی تیم سازنده‌ Avowed بودیم. در لیست نیروهای مورد نیاز شاهد نیازمندی‌های متنوعی هستیم و همگی در یک رده‌ی شغلی خاص قرار ندارند. آبسیدین خواهان انیماتور سیستم مبارزات، برنامه‌نویس ارشد هوش مصنوعی، برنامه‌نویس رابط کاربری (UI) و موارد بیشتری است. اگر قرار باشد آبسیدین اثری در سطح The Elder Scrolls: Skyrim توسعه دهد، مطمئناََ باید تیم خود را گسترش داده و بهترین استعدادهای ژانر نقش‌آفرینی را به تیم خود اضافه کند.

مایکروسافت و آبسیدین اینترتینمنت هنوز به ادعاهای فوق پاسخی نداده‌اند. در صورت تایید یا تکذیب اطلاعات بالا، این خبر به‌روز خواهد شد.

Avowed در تاریخی نامعلوم برای رایانه‌های شخصی و اکس‌باکس سری اکس/اس در دسترس قرار خواهد گرفت. شایعه‌هایی وجود دارند که این اثر برای عرضه در سال 2023 برنامه‌ریزی شده است.
منبع:گبمفا

https://bazime.ir/