نزدیک به دو ماه تا انتشار بازی Battlefield 2042 باقی مانده و این اثر شوتر استودیوی دایس (DICE)، تا کنون بسیار امیدوار کننده جلوه کرده است. پیش از عرضه‌ی این بازی، بازی‌بازان قادر خواهند بود که در جریان یک بتای عمومی به تجربه‌ی آن بپردازند. اما این اتفاق چه زمانی رخ خواهد داد؟

خب، باید گفت که احتمالا خیلی زود. با توجه به توییت‌های اخیر صفحه‌ی مشهور PlayStation Game Size و همچنین کاربر _Okami13 که از دیده شدن فایل‌های مرتبط با دسترسی زودهنگام به بتای بازی Battlefield 2042، در هر دو فروشگاه پلی‌استیشن (PlayStation) و مایکروسافت (Microsoft) خبر می‌دهند، به نظر می‌رسد که تا انشار بتای عمومی این بازی چیزی نمانده است.

شرکت الکترونیک آرتس (Electronic Arts)، ناشر بازی مذکور، پیش‌تر اعلام کرده بود که یک نسخه‌ی بتا از بازی Battlefield 2042، پیش از انتشار این بازی در دسترس علاقه‌مندان قرار خواهد گرفت. با این حال در رابطه با زمان دقیق این اتفاق، هیچ گفتهی رسمی‌ای به دست نمی‌رسید. گرچه، به دنبال پیدا شدن فایل‌های مربوط به دسترس زودهنگام در فروشگاه کنسول‌های پلی‌استیشن و ایکس‌باکس، ظاهرا بتای این بازی به زودی آغاز خواهد شد.

بازی Battlefield 2042، در تاریخ 30 مهر ماه 1400 (22 اکتبر 2021) عرضه خواهد شد. کنسول‌های ایکس‌باکس سری ایکس/سری اس، ایکس‌باکس وان، پلی‌استیشن 5، پلی‌استیشن4 و رایانه‌های شخصی، به عنوان پلتفرم‌های مقصد این بازی اعلام شده‌اند. قیمت این بازی در کنسول‌های نسل نهمی و نسل هشتمی، به ترتیب 70 و 60 دلار تعیین شده است. نسخه‌ی مخصوص رایانه‌های شخصی نیز، با پرداخت 60 دلار قابل تهیه خواهد بود.منبع:گیمفا

https://bazime.ir/