بازی Battlefield 2042 با اینکه قرار است بخش تک‌نفره نداشته باشد، اما براساس سخنان الکترونیک آرتز، گمان می‌رود که یکی از پرمخاطب‌ترین اثر از این سری در سال‌های اخیر باشد. قرار است که در هنگام انتشار، علاوه بر نسخه‌ی معمولی چندنفره‌ی بازی، بخش Battlefield Portal نیز در دسترس عموم قرار بگیرد. همچنین Hazard Zone نیز مدتی بعد از عرضه در دسترس قرار خواهد گرفت و بروزرسانی‌های فصلی نیز در طی دوره‌های مختلف، برای بازی منتشر خواهند شد.

واضح است که الکترونیک آرتز، انتظار زیادی از سرویس زنده‌ی بازی Battlefield 2042 دارد و این شرکت کاملاً مطمئن است که این مدل تا چقدر می‌تواند از نظر تجاری، موفق واقع شود. در طی تماس تلفنی که با مدیر ارشد مالی الکترونیک آرتز، بلیک یورگنسن (Blake Jorgensen) برقرار شده، گفته است که ما احساس بسیار بسیار مثبتی در رابطه با موفقیتی که بازی Battlefield 2042 در زمینه‌ی فروش، درآمدزایی داخل بازی و غیره خواهد داشت، داریم.

(ما حس بسیار بسیار مثبتی در رابطه با آن داریم و اگر می‌دانستیم که این بازی پتانسیل لازم را برای ما ندارد، راهنمای سالی خودمان را افزایش نمی‌دادیم. من فکر می‌کنم که این در بلند مدت می‌تواند یک حرکت بزرگ برای شرکت محسوب شود. شما در طی دو ماه آینده، اطلاعات بیشتری را در مورد خدمات زنده‌ی بازی ۲۰۴۲ Battlefield، درآمدزایی درون بازی و غیره خواهید شنید.)

ادامه‌ی سخنان یورگنسن در رابطه با بازی Battlefield 2042

(من نمی‌توانم تمامی موارد همین حالا به شما بگویم، اما اطمینان داشته باشید که تیم ما در این زمینه، بسیار سخت کار می‌کند و همانطور که اندرو گفت، آنها ایده‌های بسیار منحصر به فردی در مورد آنچه ما می‌توانیم انجام دهیم، دارند، تا این را به عنوان یک تعامل طولانی مدت با مصرف کنندگان خود در مقابل فروش یک بازی در سال جاری ایجاد کنیم. ما می‌خواهیم رابطه‌ای طولانی مدت با کاربران Battlefield برقرار کنیم. بخش Battlefield Portal نمونه کاملی از نحوه عملکرد آن است و طی دو ماه آینده، جزئیات بیشتری در مورد آن دریافت خواهید کرد.)

عنوان ۲۰۴۲ Battlefield قرار است که در ۲۲ اکتبر سال ۲۰۲۱ میلادی (مصادف با ۳۰ مهرماه سال جاری) برای کنسول‌های پلی‌استیشن ۴ / ۵، ایکس باکس وان و سری ایکس / اس و پلتفرم رایانه‌های شخصی منتشر شود.منبع:گیمفا

https://bazime.ir/