بازی Elden Ring، یکی از موردانتظارترین عناوینی است که در سال ۲۰۲۲ عرضه خواهد شد. این بازی، توسط استودیوی فرام‌سافتوار (FromSoftwae) توسعه داده می‌شود و وظیفه‌ی انتشار آن نیز بر عهده‌ی همین استودیو و شرکت بندای نامکو (BANDAI NAMCO) است.

در جدیدترین اخبار مرتبط با بازی Elden Ring، شاهد ایجاد صفحات رسمی آن در فروشگاه‌های استیم و پلی‌استیشن هستیم. البته پیش‌ فروش این بازی اکشن، نقش‌آقرینی و جهان باز آغاز نشده است و در حال حاضر تنها می‌توانید آن را به فهرست علاقه‌مندی‌ها یا همان Wish list خود اضافه کنید.

در زمان انتشار این مطلب، حدودا پنج ماه و نیم تا تاریخ عرضه‌ی بازی Elden Ring باقی مانده است. از این جهت، به نظر می‌رسد که امکان پیش‌خرید آن نیز به زودی فراهم شود. مگر اینکه توسعه‌ی بازی طبق برنامه‌ریزی پیش نرود و شاهد ایجاد تاخیر در زمان انتشار بازی باشیم. که البته امیدواریم چنین اتفاقی رخ ندهد.

در جریان رویداد سامر گیم فست (Summer Game Fest) که خرداد ماه سال جاری برگزار شد، بندای نامکو و فرام‌سافتوار ویدئویی ۳ دقیقه‌ای را از بازی Elden Ring به نمایش گذاشتند تا با این کار از گیم‌پلی آن رونمایی کند. برای مشاهده‌ی ویدئوی مذکور، میتوانید از طریق این نشانی اقدام نمایید. پس از تماشای این تریلر، می‌توانید آنالیز و تحلیل آن را نیز با عنوان ‘اعمال استانداردی تازه برای ژانر سولز بورن‘ و به قلم محمد حسین کریمی مطالعه کنید. همزمان با انتشار تریلر گیم‌پلی بازی Elden Ring، وب‌سایت رسمی استودیوی فرام‌سافتوار، ۱۵ تصویر جدید از آن را نیز به اشتراک گذاشت که می‌توانید آن‌ها را مشاهده و یا دریافت کنید.

به هر ترتیب، براساس آنچه تا کنون اعلام شده است، بازی Elden Ring در تاریخ ۱ بهمن ماه ۱۴۰۰ (۲۱ ژانویه ۲۰۲۲) عرضه می‌شود. کنسول‌های ایکس‌باکس سری ایکس/سری اس، ایکس‌باکس وان، پلی‌استیشن ۵، پلی‌استیشن ۴ و همچنین رایانه‌های شخصی، پلتفرم‌های مقصد این بازی اعلام شده‌اند.منبع:گیمفا

https://bazime.ir/