از آغاز تخفیفات تابستانه‌ی فروشگاهپلی‌استیشندو هفته می‌گذرد و حالا زمان آن فرا رسیده است که فهرست عناوین تخفیف خورده به‌روز شود. خبر خوب این است که سونی (Sony) همین کار را کرده و بازی‌های جدیدی را به لیست تخفیفات فروشگاه پلی‌استیشن کنسول‌های نسل هشتمی و نسل نهمی خود افزوده است.

چند نکته‌ی مهم؛ فروش ویژه‌ی برخی عناوین حاضر در دور قبلی تخفیف‌ها امروز به پایان می‌رسد، به همین دلیل پیشنهاد می‌کنیم اگر قصد شما استفاده از تخفیفات تابستانه است، ابتدا فهرست قبلی را بررسی کنید.

همچون گذشته، تنها بخش منتخب تخفیف‌ها را برای شما قرار داده‌ایم و شما همراهان گرامی می‌توانید برای مشاهده‌ی فهرست جدید، می‌توانید از طریق این نشانی اقدام نمایید. تا این لحظه، فروشگاه پلی‌استیشن برای حساب‌های ایالات متحده به‌روز نشده است و عناوینی که در آدرس بالا مشاهده می‌کنید، به حساب‌های بریتانیا و اروپا تعلق دارد.

با این وجود، بازی‌هایی که در ادامه فهرست شده‌اند، برای کاربرانی که حساب خود را بر روی ایالات متحده تنظیم کرده‌اند نیز در دسترس هستند و می‌توانید نام آن‌ها را جستجو کرده و از تخفیف اعمال شده بر رویشان استفاده کنید. نکته‌ی آخر؛ برای استفاده از این فروش ویژه، تا نیمه شب ۲۷ مرداد ماه (۱۸ آگوست) فرصت دارید.

تخفیف‌های فروشگاه پلی‌استیشن ۵

قیمت (دلار)
قیمت (یورو)
نام بازی
۲۹٫۹۹
۳۴٫۱۹
Assassin’s Creed Valhala
۴۹٫۶۹
۴۹٫۶۹
Final Fantasy VII Remake Intergrade
۴۷٫۹۹
۳۵٫۹۹
Guilty Gear Strive
۲۲٫۴۹
۱۸٫۷۴
Hood: Outlaws & Legends
۴۹٫۶۹
۴۲٫۵۹
MLB The Show 21
۴۹٫۶۹
۵۲٫۴۹
The Nioh Collection
۱۹٫۷۹
۲۵٫۷۹
Watch Dogs Legion

 تخفیف‌های فروشگاه پلی‌استیشن ۴

قیمت (دلار)قیمت (یورو)نام بازی
۳٫۷۴۲٫۹۹Bastion
۳۵٫۹۹۲۹٫۹۹Earth Defense Force: World Brothers
۲۶٫۹۹۲۲٫۴۹Persona 5 Royal
۶٫۹۹۵٫۵۹Pyre
۲۹٫۹۹۲۶٫۲۴The Last of Us: Part II
۴۱٫۹۹۳۴٫۹۹The Legend of Heroes: Trails of Cold Steel IV
۵٫۹۹۴٫۷۹What Remains of Edith Finch

طر شما در رابطه با تازه‌سازی فهرست تخفیف‌های تابستانه‌ی پلی‌استیشن چیست؟ عناوین حاضر در دور اول تخفیف‌ها بیشتر نظر شما را به خود جلب کرد یا بازی‌های جدیدی که اضافه شده‌اند؟