علاوه بر ارائه‌ی تریلرهای جدید، توسعه‌دهندگان بازی Cyberpunk 2077 در استودیوی سی‌دی پراجکت رد (CD Projekt Red) قرار است یک وب‌سایت توریستی مجازی را برای علاقه‌مندان تدارک ببیند تا این افراد بیشتر با طراحی شهر Night City و جزئیات محیطی آن آشنا شوند.

اعضای استودیوی بازی‌سازی سی‌دی پراجکت رد به خاطر خلق دنیاهای باز و پر محتوا شناخته شده هستند که نمونه‌ی موفق و خارق‌العاده‌ی آن را می‌توان در بازی The Witcher 3: Wild Hunt مشاهده کرد. حال به نظر می‌رسد که دنیای بازی Cyberpunk 2077 از نظر تنوع و جزئیات منحصر به فردش دست کمی از عنوان The Witcher 3: Wild Hunt نخواهد داشت و قرار است بازی‌بازان را شگفت‌زده کند. در طی ماه‌های گذشته توسعه‌دهندگان بازی Cyberpunk 2077 به آرامی جزئیات زیادی را در مورد دنیای عظیم و آینده‌نگر آن را نشان داده‌اند که هر منطقه‌ی منحصر به فردش توسط گروهی متفاوت از گنگ‌های درون بازی کنترل می‌شود. این دنیای بزرگ بدون شک بر روند داستانی بازی و تجربه‌های مختلف بازی‌بازان تاثیر مستقیمی خواهد داشت.

اخیراً نسخه‌ی اولیه‌ی یک وب‌سایت تحت عنوان Official Webpage of Night City – City of Dreams توسط علاقه‌مندان کشف شده است که در آن می‌توان به شهر Night City بازی Cyberpunk 2077 سفر کرد و علاوه بر کسب برخی جزئیات جدید، با رفتارهای مختلف مردم هر منطقه، لایه‌های مختلف شهر، گزینه‌های جابجایی در سراسر نقشه‌ی بازی و حتی برخی بیلبودهای تبلیغاتی در مورد شهردار آینده‌ی این شهر آشنا شد.

این وب سایت ضمن این که ظاهراً برای تبلیغ و آشنایی بیشتر با Night City ایجاد شده است اما در کنار آن به خطرات و تهدیدهای بالقوه‌ی این شهر نیز اشاره‌هایی دارد. هر اقدام خرابکارانه‌ی شما در مناطق مختلف شهر سطح تهدیدی که برای شما به ارمغان می‌آید را تغییر خواهد داد و ماموران امنیتی و سیستم‌های نظارتی از روش‌های گوناگونی برای کنترل یا از بین بردن شما استفاده خواهند کرد.

بازی Cyberpunk 2077 در تاریخ ۲۹ آبان ماه ۱۳۹۹ (۱۹ نوامبر ۲۰۲۰ میلادی) برروی کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، اکس‌باکس وان و پلتفرم رایانه‌های شخصی و سرویس گوگل استدیا عرضه خواهد شد. نسخه‌های نسل نهمی این بازی سال آینده منتشر می‌شوند.