درباره ما

بازیمی با تیمی با تجربه در امور فروش کنسول های بازی خانگی و توزیع آن در سطح کشور مرجعی مطمئن جهت تهیه کالای اصلی در این حوزه بوده و با توجه به گسترش استفاده از اینترنت و خریدهای آنلاین، پایگاه اینترنتی خود را بنا نموده تا مصرف کنندگان گرامی در سرتاسر ایران با سهولت بیشتری نسبت به  خرید و دریافت کالای اصلی اقدام نمایند.

هدف این فروشگاه ارائه جدیدترین دستگاههای بازی قابل حمل خانگی از قبیل پلی استیشن (PlayStation) و ایکس باکس (XBOX) و همچنین لوازم جانبی آن ها بوده و در حال حاضر  به صورت تخصصی بر روی فروش کنسول ها و لوازم مرتبط با این دو برند پرطرفدار در دنیا فعالیت می نماید.

لازم به ذکر می باشد که بازیمی در هیچ کدام از شهر های ایران شعبه ای ندارد و فروش کنسول خود را مستقیماً و از طریق مبادی قانونی کشور و با دریافت مجوزهای لازم انجام می دهد و از این رو با تضمین پائین ترین قیمت کالا های خود در میان سایر فروشندگان متعهد می شود تا اقلام موجود در فروشگاه را بدون هرگونه واسطه و به طور مستقیم به فروش می رساند.

از این رو تمامی محصولات  بازیمی  توسط این فروشگاه اینترنتی عرضه می گردند دارای 7 روز تضمین بازگشت کالای  معیوب و ضمانت بازیمی و  خدمات پس از فروش آن تا مدت معلوم می باشد تا  خریداران با اطمیمنان بیشتری  محصول خود را از این فروشگاه دریافت نمایند